Penzion Jízdárna Suchá

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Suchá 1, Litomyšl 57001

Penzion Jízdárna Suchá je situován v klidném prostředí 3 km od Litomyšle. Svým hostům poskytuje příjemné ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím. Celková ubytovací kapacita penzionu je 24 lůžek.Součástí penzionu je útulná restaurace, která kromě stravování hostům nabízí možnost uspořádání společenských akcí - oslavy, menší svatby, firemní školení a kurzy. Přímo v areálu se nachází moderní jezdecký areál, krytá hala a venkovní kolbiště.Parkovat lze na parkovišti přímo u objektu.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion Jízdárna Suchá On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový
Třílůžkový
Čtyřlůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion Jízdárna Suchá Pokoje

Penzion nabízí ubytování ve stylových dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a ve čtyřlůžkových pokojích řešených patrovými postelemi. Všechny pokoje mají koupelnu a vlastní sociální zařízení. Dvoulůžkové pokoje disponují také televizí. Za příplatek se v penzionu můžete ubytovat i se svým domácím mazlíčkem.Milovníci koní mohou přímo v místě využít nabídky Jezdecké školy. K dispozici je moderní jezdecký areál, krytá hala a venkovní kolbiště.Penzion je vhodný pro pořádání různých společenských a firemních akcí.

Penzion Jízdárna Suchá Gastronomie

Stravování hostů zajišťuje útulná nekuřácká restaurace, která se nachází přímo v objektu. Restaurace nabízí teplou i studenou kuchyni, včetně snídaní. Hosté si kromě dobrého jídla a pití jistě vychutnají také pěkný výhled na venkovní kolbiště i do kryté haly. V letních měsících lze k příjemnému posezení využít venkovní terasu.

Penzion Jízdárna Suchá Recepce

PO - NE 7.00-22.00 hodin


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Penzion Jízdárna Suchá Dostupnost

Pravidelná autobusová doprava.

Penzion Jízdárna Suchá Okolí

V blízkém okolí penzionu můžete obdivovat množství velmi zajímavých pamětihodností a přírodních krás. Za návštěvu jistě stojí historická města s řadou významných architektonických památek, jako je zámek v Litomyšli (UNESCO), Moravské Třebové, Nových Hradech nebo hrad Svojanov. Vyznavačům aktivního odpočinku je zde k dispozici pestrá nabídka značených turistických stezek a cyklostezek, lanové centrum v České Třebové, motokárový okruh ve Vysokém Mýtě a pro děti dětský Pinguin park v Přívratě.

Penzion Jízdárna Suchá

Suchá 1, Litomyšl
Zobrazit celou mapu
WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.